Argentyna – Chile: zapowiedź meczu

Spotkanie Argentyny z Chile jest jednym z ciekawszych spotkań, które będą transmitowane z czwartku na piątek (mecz odbędzie się w piątek, o godzinie 2:00 czasu Polskiego). Czy kadra Argentyny jest aktualnie w dobrej formie? Sprawdźmy to!

Problemy kadrowe Argentyny przed spotkaniem z Chile nie są duże. Ze składu na ten moment wypadł jedynie Paulo Dybala, który nie jest najważniejszym ogniwem na dzień dzisiejszy w reprezentacji. Wszystkie oczy jak zwykle są zwrócone na Leo Messiego, który w ostatnich miesiącach a nawet i latach nie porywał na meczach reprezentacyjnych. Niemniej jednak sytuacja w kadrze Argentyny wygląda całkiem dobrze.

Z kolei Chile notuje również ciekawe wyniki, ponieważ na ten moment zajmuje 6 miejsce w tabeli i posiada tyle samo strzelonych bramek co Argentyna. Niemniej jednak patrząc na wyniki, jest to przeciwnik o klasę niżej od Argentyny, która powinna rozprawić się z drużyną Chile.

Gdzie znaleźć analizy i typy na to spotkanie?

Mecz odbędzie się w nocy, o godzinie 2:00. Od spotkania dzieli nas więc kilkanaście godzin. Skutkiem tego polecamy typy na dziś od strony, która specjalizuje się w tym zakresie!