Ikea przyjęła płatność w kryptowalucie?

Tak, to prawda! Transakcja o której mówi cały świat miała miejsce wczoraj i jest najchętniej omawianą sytuacją w branży Bitcoin i nie tylko. Dziś Ikea może być dumna ponieważ o samej marce mówi się na rynku bardzo sporo.

Od kogo i jaką płatność przyjęła jednak Ikea? Jak podaje serwis https://crypto-expert.co.uk/ inicjatorem całego zajścia mogła być firma Nordic Store która wykonała płatność. Płatność bliżej nie sprecyzowaną, choć biorąc pod uwagę jawność całej transakcji chodzi tu zapewne o konkretne usługi.

Dziś obie marki spijają piankę z prostego ruchu który zapewnił im duże zainteresowanie branży. Samo zainteresowanie jest raczej pozytywne, co jeszcze bardziej wpływa na zadowolenie z wykonanego ruchu. Czy więc kolejne wielki firmy pójdą w tym kierunku? Biorąc pod uwagę wczorajszy występek, jest to jak najbardziej możliwe.

Ikea mogła dać bowiem zielone światło dla wielu innych światowych marek, które bały się podobnych ruchów i transakcji, nawet jeśli w środku firm od dawna mówiło się bardzo dobrze o kryptowalutach.