Kariera na Instagramie i YouTube – jak działać?

Rozwój kanałów społecznościowych to ciężki kawał chleba. Mówią o tym twórcy, którzy latami pracują na swoje zasięgi będąc codziennie aktywnymi dla nas. Nie jest to proste, aczkolwiek jak najbardziej możemy zbliżyć się do fajnych liczb w dzisiejszych czasach. Pomoże nam w tym nasz upór oraz usługi zewnętrzne, które dostępne są właśnie dla twórców w mediach społecznościowych.

Co możemy dokupić na swój kanał?

Twórcy najczęściej inwestują w swoje statystyki. Odpowiednio dla Instagrama będą to Followers Instagram, czyli w przetłumaczeniu na Polski, obserwujący nasz kanał. Jest to najbardziej naturalna droga do tego, aby zwiększyć swoje liczby. Podczas tego nie zapominajmy o własnej aktywności na kanale, która jest nadal mega ważna.

Natomiast na nasz YouTube możemy dokupić sobie Wyświetlenia na YouTube, które są bardzo dobrze przyjmowane przez dzisiejsze algorytmy. Dzięki nim będziemy mogli odpowiednio wbijać się na wyższe partie platformy YouTube, dzięki czemu dokopiemy się finalnie do strony głównej!

Ostatnim pomysłem są znane subskrypcje youtube, dzięki którym możemy rozwijać nasz kanał na przyszłość. Nie zapomnijmy, że subskrypcje generują wyświetlenia, natomiast te są dziś najważniejszym czynnikiem na platformie YouTube!