Liga Europy: Leverkusen kontra Rangers

Jedno z ciekawszych spotkań, jakie jutrzejszego dnia kibice będą mieli okazję oglądać w ramach Ligi Europy. Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich fanów sportu, którzy lubią emocje podczas gry!

Szukając w dniu jutrzejszym jednego z ciekawszych spotkań w ramach Ligi Europy, na pewno godnym wyborem będzie mecz pomiędzy Leverkusen a Rangersami. Dlaczego tak uważam?

Leverkusen to drużyna, która w tym sezonie Bundesligi była na bardzo wysokim poziomie. Dorzucając do tego świetnie ograny skład i wysoką skuteczność na własnym boisku, mamy właściwie faworyta tego spotkania.

Trzeba zwrócić jednak uwagę na fakt, że Rangersi wracają dopiero na boiska ligi Szkockiej, dzięki czemu są także w bardzo dobrej formie, co pokazują ostatnie mecze. Leverkusen ma kilka braków w swoim składzie, natomiast Rangersi podchodzą do tego spotkania bardzo mocni, mając cały skład do dyspozycji.

Kto z tego spotkania wyjdzie zwycięsko?

Oczywiście bardzo trudno jest to stwierdzić. Wszelkie ciekawe analizy a także typy znajdą Państwo pod adresem https://bukmacherka.net – serwis poświęcony Polskim, legalnym zakładom bukmacherskim a także typowaniom na konkretne mecze.