Napoli zagra dziś z Bologną

Nie każdy czwartek jest ofensywny, jeśli chodzi o spotkania piłkarskie. Tak jest też i dziś, albowiem na dzień dzisiejszy nasz repertuar sprowadza się zaledwie do kilku ciekawych spotkań ligowych. Niemniej jednak, my na tapetę wybraliśmy mecz Napoli z Bologną, który jest bardzo ważny dla drużyny gospodarzy.

Dziś Napoli zagra o kolejne 3 punkty, które mają być formalnością. Jak jednak wiadomo, w takich spotkaniach bywa różnie. Przykładem może być wczorajszy mecz Realu Madryt, który sensacyjnie zremisował w La Liga.

Napoli dziś również nie może olewać swojego rywala, który na papierze nie powala. Bologna to bowiem drużyna, która nie ma dużych umiejętności na boisku i którą dodatkowo trapią kontuzje. Skutkiem tego, zdecydowanie nie są dziś faworytem do wygrania bądź nawet zremisowania spotkania z potężnym Napoli.

Jak to wygląda u legalnych bukmacherów?

Oczywiście wielkim faworytem spotkania u bukmacherów jest Napoli. Na to spotkanie możemy sprawdzić kody promocyjne bukmacherzy, którzy przygotowali dla nas specjalne kursy i specjalne okazje.

Pamiętajmy o możliwości obstawiania wyłącznie przez osoby pełnoletnie, oraz o typowaniu wyłącznie u legalnych bukmacherów!