Niesprawny pojazd w Hannoverze – jak go sprowadzić do kraju?

Podczas pobytu w Hannoverze brałeś udział w kolizji lub wypadku, a Twój samochód nie nadaje się do dalszej podróży? Zastanawiasz się teraz, jak go bezpiecznie sprowadzić do kraju? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł, ponieważ może być dla Ciebie źródłem cennych informacji.

Niesprawny pojazd i co dalej?

Nawet w najgorszym scenariuszu nie zakładałeś pewnie, że Twój pobyt w Hannoverze skończy się udziałem w kolizji i rozwalonym samochodem. Masz dwa wyjścia – możesz oddać go do naprawy w niemieckim warsztacie samochodowym lub sprowadzić go do kraju, a dopiero później zastanowić się co dalej.

Które rozwiązanie będzie dla Ciebie lepsze? Ceny w niemieckich warsztatach nie napawają optymizmem, dlatego, jeśli będziesz w takiej sytuacji, wezwij po prostu LAWETA HANNOVER. To polska firma laweciarska, która z pewnością po wstępnych oględzinach Twojego pojazdu, będzie w stanie coś doradzić.

Co więcej, jeśli tylko zajdzie potrzeba, sami dostarczą samochód we wskazane przez Ciebie miejsce, bo mają do tego odpowiednio przystosowane pojazdy.