Rynek bukmacherski – gdzie czeka nas legalna porcja rozrywki?

Rynek bukmacherskim rozwija się w zawrotnym tempie, więc co nieraz serwuje nam jakieś nowości. Zanim jednak zaczniemy z nich korzystać, upewnijmy się, że mamy do czynienia z legalną rozrywką. Dlaczego? Pamiętaj, że grać na nielegalnych stronach jest niezgodne z prawem, więc można ściągnąć na siebie poważne kłopoty i karę grzywny. Gdzie w takim razie czeka nas legalna porcja rozrywki? Na pewno na Betfan.pl!

Betfan.pl to nowość na rynku bukmacherskim. Swoją działalność serwis rozpoczął w kwietniu 2019 roku. Działa na licencji, co dla graczy oznacza możliwość bezpiecznej i legalnej zabawy. Wśród podstawowych funkcjonalności serwisu znajdziemy możliwość obstawiania zakładów z kategorii Sport, Live, Esport oraz Rozrywka.

Dla bardziej wymagających graczy czekają liczne oferty specjalne – wśród nich bonus powitalny na start oraz gra bez podatku, gdzie można powiększyć swoją wygraną o 14% lub 20%, a podatek pokrywa bukmacher. Gra bez podatku dostępna jest przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.